Donnarumma po kthehet në Seria A?

Date:

Donnarumma assesi nuk po mund ta gjejë formën e duhet te PSG.

Gazzetta dello Sport po i bën thirrje Gianluigi Donnarumma që të kthehet në shtëpi pas gabimit të tij të kushtueshëm për Paris Saint-Germain kundër Real Madridit.

Ata pretendojnë se fituesi i Euro 2020 mbetet me interes për Juventusin, me ish-portierin e AC Milan-it që e ka të vështirë pasi u largua nga Italia për në Francë në verën e vitit 2021.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...