GazetaMax
Uncategorized

Instagram e zgjidhi problemin e InstaStory në iOS, por duhet të…

18:34 15/06/2022Instagram Story ka shfaqur probleme prej disa orësh për përdoruesit e iOS të cilët nuk mund të shihnin postime të reja personave që ndjekin, pasi duhet të rishihnin të mëparshmet derisa të arrinin tek të rejat. Por Instagram ka njoftuar se ka mundur të zgjidhë problemin me anë të një përditësimi të ri.New iOS update out now fixes the repeat stories bug. https://t.co/HbHCikuwW2 pic.twitter.com/o4bzyvxVmY— Chris Welch (@chriswelch) June 15, 2022 Përdoruesit e iOS duhet të përditësojnë versionin ekzistent të aplikacionit me atë të ri që gjendet në App Store. Nëse keni një problem të tillë, kontrolloni nëse aplikacioni juaj është i përditësuar me versionin e ri, 239.1.Reagimet në rrjetet sociale pas ndërhyrjes së kompanisë kanë qenë pozitive dhe kanë vërtetuar se problemi është zgjidhur./tvklan.al

Related posts

Një raport kundërshqiptar si ai i Dik Martit!

e-max

Mund t’i dalin rrotat nga vendi, Toyota tërheq nga tregu makinat elektrike

e-max

A do i duhej Shqipërisë një president si z.Demiraj? – Qendra “George C. Marshall Albania” mbështet kolonelin

e-max

Leave a Comment