Pochettino në prag të shkarkimit

Date:

Daily Mail raporton se Paris Saint-Germain po përgatitet të shkarkojë trajnerin Mauricio Pochettino pas eliminimit nga Champions League, me një rrugë që do të hapet për Manchester United për të bërë një lëvizje për të, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, në mënyrë që të zbarkojnë argjentinasin, Djajtë e Kuq do të duhet ta bëjnë ish-trajnerin e Tottenhamit të besojë se ai është zgjedhja e tyre nr.1 për një rol kërkues në Old Trafford me emra të tjerë që janë përfshirë aktualisht

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...