Zhvillimet në Çair/ Grubi: Takohemi me qytetarët dhe shpalosim politikat e përbashkëta

Date:

Sa i përket përzgjedhjes së Bujar Osmanit për kordinator të degës së BDI në Çair, Grubi tha se ka përkrahjen e tij, ndërsa kanë si qëllim takimin me qytetarët si dhe shpalosjen e politikave të përbashkëta.

Bujar Osmani ka përkrahjen time për të qenë në atë pozitë si koordinator i aktiviteteve politike për Çairin, sepse për 3 vite Izet Mexhiti nuk ka pasur as edhe një takim me qytetarët e Çairit. Politika jonë është që të takohemi me qytetarët, të dëgjojmë dhe të shpalosim politika të përbashkëta, ndaj besoj që këtë rol do ta kryej me përgjegjësi z. Osmani, theksoi Grubi.

https://fb.watch/j7jYYz4UMx/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...