TË FUNDIT

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me ofensivën ndërtimore me qëllim të krijimit të kushteve më të mira për jetë në çdo...

Saliu: Vendi ende nuk e ka kaluar rrezikun e ndikimit rus, “Frontit për Europë” të Ahmetit nuk duhet ti frikësohet askush

Maqedonia e Veriut ende nuk e ka kaluar rrezikun e ndikimit rus, kështu vlerëson analisti politik Urim Saliu, duke komentuar iniciativë e liderit të...

Grubi: Punët e mira dhe të arriturat e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut mbajnë vulën e BDI-së

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi mbrëmë nga tubimi qëndror i BDI-së në Çair ka numëruar të arriturat shtetërore që mbajnë vulën e BDI-së, përfshirë...

MË TË LEXUARAT

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Albiona Tasholli një asambleiste shembull, e guximshme dhe aktive

Albiona Tasholli,një asambleiste shembull në Komunën e Lipjanit,nga radhët...

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...

Lajme

Politics

Showbiz
Lifestyle

Brend i ri i grimit nga artisti shqiptar Ernesti

Ai është një nga artistët e grimit, ndër më...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

“Motra për vëlla” erdhi nga Isuf Lani do tju emocionoj

Një këngë kushtuar motrave e mjaft prekëse e kënduar mjaft bukur sapo ka ardhur. Quhet " Motra për vëlla" projekti më i ri muzikor...

Bujar Mustafa vjen me super hitin e rradhës

Një super projekt ka ardhur nga këngëtari tashmë i njohur Bujar Mustafa. E ka titulluar T'fala, ndërsa e ka punuar me tekst të Fadil...

Erdhi “Katile ” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

"Katile" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur dhe me një...

Artistja Antigona Bajrami me Hi Babo drejt Bosnjës për të ndihmuar fëmijët

Ajo është një artiste e njohur por pa harruar edhe zemrën e madhe dhe humanizmin e saj. Po flasim për Antigona Bajrami e cila...

Marketing

spot_img

Sport

Shkëndija U-17 e Agron Memedit mposhtë Rabotniçkin U -17

Shkëndija U-17 ka fituar superderbin ndaj Rabotniçkit në ndeshjen...

LIGA E KAMPIONEVE: Përballje “titanësh” në mbrëmje

Sonte në orën 21:00 në mbrëmje do të zbresin...

KF Piroki paralajmëron padi për rreferim tendencioz (Video)

Klubi i futbollit KF.Pirok nga fshati Pirok përmes një...

Teknologji
TECH

Instagram gjobitet me shifra të ‘çmendura’

11:23 06/09/2022Rregullatorët irlandezë kanë gjobitur Instagram me 405 milionë Euro për cenim të privatësisë së fëmijëve.Ankesa e kahershme lidhej me të dhënat e fëmijëve,...

Instagram gjobitet 405 milionë euro për shkelje të privatësisë së fëmijëve

21:28 05/09/2022Regullatorët irlandezë kanë gjobitur rrjetin social Instagram me...

Instagram gjobitet 405 milionë euro për shkelje të privatësisë së të dhënave të fëmijëve

21:28 05/09/2022Regullatorët irlandezë kanë gjobitur rrjetin social Instagram me...

Në disa iPhone, nuk do mund të përdorni më WhatsApp

13:02 05/09/2022WhatsApp së shpejti do të ndalojë  së funksionuari...

Opinione

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Muzg

Hamdi Nuhiju Më shkon mendja te tava. Pas çdo ndryshimi...