Arti unik i Kujta & Meri vishet nga fashion ikona e tyre shtatzënë Elda

Date:

Femra është e bukur në çdo moment dhe etapë të jetës, ajo është e vetmja shenjtore që Zoti i ka dhënë priviligjin që të mbartë fëmijë në trupin e saj, ajo është gjithmonë ikonë. Kjo është pak a shumë ajo se çfarë sjellin brandi shqiptar i njohur tashmë kudo në botë Kujta&Meri të cilët sjellin një projekt fashion për femrën shtatzënë e cila duhet të duket gjithmonë e kuruar dhe mjaft bukur edhe kur është në pritjen e ëmbël.Elda tani një nënë e një grua pa komplekse e cila ke plot dinjitet që kur ishte e vogël paraqiti vlerat e saj artiste duke u ndjekur si një shembull ikonë në modë nga vajzat e shumta në Kosovë dhe jashtë saj. Arti i saj përmes fotografive na tregon bukurinë e shpirtit të një gruaje fisnike dhe një paraqitje vërtetë mbretërore. Çifti që mahniti me veshjen e tyre Hollivudin dhe divën Beyonce kanë dashur që me këtë linjë imazh të ishte kush tjetër përveç se vajza e tyre e cila është shtatzënë në pritje të fëmijës së dytë. Po fotot që sapo janë pubikuar në faqen e shumë të djekur në instagram kujtameri tregojnë e tregojnë këtë. Fotot që shihni nga puna e Kujta & Meri do tju lënë gojë hapur pasi janë art dhe magji e treguar mjaft bukur ikonën shtatzënë Elda.

https://www.instagram.com/p/CbiXaRQAVcq/?utm_medium=copy_link

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...