GazetaMax
Lifestyle

Dalin pamjet, momenti kur Majk ua rrah të pasmet dy balerinave shqiptare

Majk, është reperi i njohur kosovar që ka prekur të gjitha majat e suksesit.
Përtej muzikës ai është përfolur shumë shpesh edhe për jetën e tij private.
E së fundi ishte i ftuar në emisionin “Why Not” me Roza Latin, ku ka rrëfyer detaje të padëgjuara më herët nga ai.
Një video e publikuar nga vetë moderatorja Roza Lati në rrjetin social “Instagram” është bërë virale pasi që shumë prej ndjekësve nuk i ka pëlqyer veprimi i bërë nga Majku, kështu moderatorja u detyrua t’i ndaloj komentet në këtë postim.
“Loja ‘Tarabyça’ me Majkavelin i cili u përshtat më së miri”, ka shkruar moderatorja krahas videos.
Ndër të tjera, reperi foli edhe për sherrin me Don Xhonin dhe “Freestyle” që u morrë si “diss” ndaj tij.
Sipas tij ai nuk ka konflikte me asnjë reper shqiptar, përfshirë edhe Don Xhonin.
Pamje +18

Related posts

Shenjat që ju tregojnë se keni probleme me veshkat

Gazetamax.mk

Testi i thjeshtë i pështymës për kancerin e gjirit mund të shpëtojë mijëra persona nën 50 vjeç, tregon studimi

Gazetamax.mk

Shkoi në spital për infeksion urinar, mjekët i zbuluan lodrën e seksit në fshikëzën e saj

Gazetamax.mk