Dizza Berber Shop, vendi që duhet vizituar me lokacion në Haraçinë

Date:

Një berber tashmë i njohur në rajonin e Shkupit por me lokacion në Haraçinë është pikërisht Dizza Berber Shop të cilin duhet patjetër vizituar për shkak se aty ndodhin mrekulli në heqjen e flokëve dhe rregullimin e tyre në stile të ndryshme varësisht nga ajo që dëshironi. Në vazhdim ju sjellim disa imazhe në të cilat shihet kujdesi që pronarët e këtij salloni ondulimi për meshkuj i bëjnë klientelës së tyre.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...