Dybala nis bisedimet me skuadrën e njohur

Duket se Paulo Dybala, nuk do të jetë gjatë te ekipi i Juventusit.
Sipas TuttoMercatoWeb, Manchester United është takuar me përfaqësuesit e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala,përcjell ORAinfo.

Sulmuesi ndërkombëtar argjentinas do të jetë futbollist i lirë këtë verë, me një përleshje të ndezur në të gjithë Evropën ndërsa gara nxehet për të siguruar nënshkrimin e tij.
Përveç Man Utd, edhe Milan dhe Inter ka shprehur interesim për yllin argjentinas./ORAinfo/

Të fundit në përqindje