GazetaMax
LIFESTYLE

Këngëtari i njohur në zi/Humb personin më të dashur

Frontmeni i grupit “Proband” Moni Rama po kalon një ditë të trishtë.

Moni përmes llogarisë së tij sociale ka njoftuar se sot ka humbur një person shumë të dashur të familjes: Nënën e tij.

Sot 07.04.2022 ndërroj jetë nëna jone Shemsije Rama, varrimi i së ndjerës bëhet nesër 08.04 në varrezat e Prishtinës në ora 13:00 (pas faljes së xhumasë).

https://www.facebook.com/moni.rama.3/posts/5298262363517251

Related posts

Modelja Françeska Rustem shkëlqen si moderatore në “Netët e klipit shqiptar”

e-max

Gratë e moshuara më të rrezikuara nga sëmundja Lyme

e-max

Boronicat një aleat për eshtra, tretje dhe lëkurë

e-max