GazetaMax
LIFESTYLE

Kështu duket trupi i Gentës pas lindjes

Genta Ismajli, muaj më parë është bërë nënë për here të pare.
Ajo solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, për të cilët po kujdeset në maksimum, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se krah I djathtë i saj është burri, biznesmeni turk, Ustah me të cilin ka kohë që është në lidhje.

Ani pse tani është një nënë me kohë të plotë, Genta po gjen kohë edhe për vete.
Së fundmi ajo është parë që ka dale me shoqe, ku gjithë vëmendjen merr trupi I saj.
Pas lindjes, vërtetë Genta duket në formë të mirë./ORAinfo/

Related posts

Agnesa Vuthaj vesh një vello interesante, por shikoni çka i bëri belit të saj

e-max

Adoleshentët po përjetojnë ankth dhe kjo mund të jetë arsyeja

e-max

Luanesha sjellë në jetë tre luanë në Kopshtin Zoologjik

e-max