Kështu duket trupi i Gentës pas lindjes

Date:

Genta Ismajli, muaj më parë është bërë nënë për here të pare.
Ajo solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, për të cilët po kujdeset në maksimum, shkruan ORAinfo.
Duhet pranuar se krah I djathtë i saj është burri, biznesmeni turk, Ustah me të cilin ka kohë që është në lidhje.

Ani pse tani është një nënë me kohë të plotë, Genta po gjen kohë edhe për vete.
Së fundmi ajo është parë që ka dale me shoqe, ku gjithë vëmendjen merr trupi I saj.
Pas lindjes, vërtetë Genta duket në formë të mirë./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...