Xhensila shfaqet me stil unik rrugëve të Milanos

Date:

Xhensila po e shijon pranverën në bulevardin e Milanos
Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur që ditët e para të pranverës të mos i kalojë në Shqipëri.

Këngëtarja ekstravagante, e cila është martuar me aktorin Bes Kallaku me të cilin ka një fëmijë, është parë në njërën prej qendrave të njohura të Milanos.
Ajo ka shkruar poshtë fotografive “Italia”.

Këngëtarja zakonisht është më aktive gjatë muajve të verës në muzikë, por ky është udhëtimi i saj i dytë me radhë, pasi që gjatë muajve të verës ajo u pa në brigjet e Karaibeve bashkë me burrin e saj.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...