GazetaMax
Lifestyle

Fjollla nuk po e vuan ndarjen nga Fisniku, pamjet nga palestra flasin shumëçka

Fjolla Morina duket joshëse nga palestra, vë në pah linjat trupore në veshje sportive.
Fjolla Morina vazhdon të komentohet për paraqitjet e saj atraktive dhe provokuese në rrjetet sociale.
Këngëtarja e njohur është mjaft aktive në Instagram, aty ku i mban të përditësuar fansat edhe miqtë e saj me aktivitetet dhe angazhimet e saj.
Ndërsa, së fundmi Fjolla pozoi në InstaStory për të treguar për përkushtimin që ka ndaj linjave trupore për të cilat kujdese me ushtrime intensive në palestër.

Ajo duket joshëse e veshur në një kombinim sportive ngjyrë gri të cilat i përshtati me kapele dhe atlete me ngjyrë të zezë.
Ndryshe, kujtojmë që Fjolla aktualisht është nënë beqare e dy vajzave, kjo pasi ajo kohë më parë u nda nga partneri i saj Fisnik Syla.
Dyshja rreth një vit më parë kishin kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore në Ishujt Maldive.

Related posts

E gjeni dot kush është reperi në foto?

Gazetamax.mk

Avokatja e parë shqiptare në Grammy 2024

Gazetamax.mk

Ushqimet që janë më të dëmshme se konsumimi i duhanit

Gazetamax.mk