Lajmi i fundit: Njësitë Speciale nisen drejt Mitrovicës

Date:

Njësitë Speciale nisen drejt Mitrovicës pas paralajmërimeve për protesta nga serbët.
Protesta të serbëve janë paralajmëruar sot në veri.
E në lidhje me këtë, Njësitë Speciale të Policisë së Kosovës janë nisur drejt veriut, shkruan lajmi.net.
Video të këtyra veturave ka publikuar media lokale nga Mitrovica, “Jepi Zë”, si dhe “Rtv Dukagjini”.
Nga Policia e Kosovës ndërkaq nuk janë deklaruar ende.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...