Hakimi rikthehet në Serie A, befason me skuadren e re

Date:

Shkëmbim spektakolar: Achraf Hakimi rikthehet në Serie A.
Achraf Hakimi rikthehet në Itali, por te rivalët e Interit.
Mbrojtësi maroken, Achraf Hakimi mund të rikthehet në Itali pas vetëm një sezoni te PSG.
Hakimi u largua verën e kaluar nga Interi për tu transferuar në Paris, por nuk është i kënaqur në Parkun e Princave.
Te PSG priten ndryshime të mëdha në verë dhe Parisienët janë të gatshëm ta sakrifikojnë Hakimin për yllin e Juventusit.
Mediat italiane kanë lëshuar një lajm bombastik, duke shkruar se PSG është e gatshme tia ofrojë Juventusit kartonin e Hakimit në këmbim të Locatellit.
Biankonerët janë të hapur për këtë shkëmbim, pasiqë janë në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathtë dhe Hakimi do të ishte përforcimi ideal.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...