GazetaMax
Lifestyle

Nusja me e mirë e Tropojës, Arjola do t’iu lë pa fjalë sa bukur është rregulluar nga frizerka

Arjola Demiri, është aktorja tropojane që bëri një bujë të madhe në Big Brother.
Ani pse nuk arriti që të shkojë në finale, Arjola në fakt fito çmimin e madh, duke ia siguruar një apartament fëmijëve të saj, të cilën ia dhuroi Top Channel, shkruan ORAinfo.
Pas daljes nga izolimi, Arjola është munduar që çdo moment të saj të lirë ta kalojë me fëmijët dhe të afërmit e saj.

Ajo tani është duke e shijuar në maksimum ‘lirin’ pas daljes nga shtëpia e famshme.
Aktorja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet sapo ka dal nga frizerka.
E rregulluar me shumë shije dhe e veshur me shumë stil, Arjoala po duket nusja me e bukur e Tropojës.
Edhe pse nënë e tre fëmijëve, ajo po duket si çikë 20 vjeçare. /ORAinfo/

Related posts

Studimi zbulon efektin anësor të pazakontë të paracetamolit që vë në pikëpyetje shitjen pa recetë

e-max

Ndaloni së punuari pas moshës 40 vjeç, udhëtoni…

e-max

Njihuni me talentin Arber Beqiri, kêngën e parë e këndon në shqip e gjermanisht

e-max

Leave a Comment