GazetaMax
Uncategorized

Për me dëgju muzikën krejt kojshia – altoparlantët nga Logitech vijnë me super zbritje

E duam muzikën, por mund të pajtohemi se disa e duan më shumë e me zhurmë më të madhe. Këtij grupi nuk iu mjafton volumi i kufjeve e as i laptopit, por gjithmonë kërkojnë altoparlantë të cilët garantojnë zërim më të madh për t’u dëgjuar edhe përtej shtëpisë së tyre.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

E për këta njerëz, sot ne kemi ofertën ideale!

Telegrafi Deals – shoku që ta gjen ma lirë – sjell dy altoparlantë nga brendi Logitech me zbritje ekskluzive.

Logitech Z533 ofron performancë superiore dhe volum tejet të lartë, i cili është i përshtatshëm për t’u lidhur me kompjuter apo laptop.

Outputi që e këta altoparlantë e kanë është prej 60 W RMS, ndërkaq lidhen me jack 3.5mm ose përmes hyrjes RCA.

Frekuencat e këtyre altoparlantëve janë prej 55 Hz deri në 20 kHz.

Logitech Z533 vjen me zbritje ekskluzive përmes kuponit TelegrafiDeals dhe automatikisht futuni në lojë shpërblyese për të fituar Macbook Air si lexues i Telegrafi Deals!

Me altoparlantët Gaming Logitech Z333 ju do të përjetoni një eksperiencë unike duke luajtur lojërat tuaja të preferuara. Falë sistemit special të zërimit qe posedojnë këta altoparlantë ju do të arrini të dëgjoni edhe detajet më të vogla të cilat nuk keni mundësi t’i dalloni me altoparlantët e zakonshëm. Pasi që çdo lojë është e dizajnuar për zërim dhe ambient unik, këta altoparlantë me fleksibilitetin e tyre ofrojnë një zërim të balancuar duke siguruar kënaqësi të plotë.

Me anë të altoparlantëve të veçantë nga Logitech ju do të përjetoni eksperiencë të pa harruar.

Edhe këta altoparlantë ju mund t’i blini me zbritje duke klikuar më poshtë!

Përndryshe Telegrafi Deals së bashku me Gjirafa50 është duke organizuar edhe lojë shpërblyese nga data 17 mars deri me 17 prill, ku kushdo që blen në Gjirafa50 me kuponin TelegrafiDeals, futet në lojë shpërblyese për të fituar Macbook Air falas!

300x250

Related posts

Elon Musk paditet për mashtrim me “Dogecoin”

e-max

A duhet të vlerësojnë mësuesit, nxënësit në bazë të shtresës sociale?

e-max

Bëmat e veta, VMRO-ja i kërkon te të tjerët!

e-max