PSG në garë për yllin e Premier League

Date:

Paris Saint-Germain, i është bashkuar garës për të nënshkruar me anësorin e Leeds United, Raphinha zbulon ESPN.
Barcelona dhe Liverpool gjithashtu janë lidhur me 25-vjeçarin, i cili ka shënuar nëntë gola në Premier League deri më tani në sezonin 2021-2022, përcjell ORAinfo.

Raphinha ka kontratë me Leeds deri në vitin 2024, por më parë ka shprehur dëshirën për të luajtur në Champions League./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...