GazetaMax
LIFESTYLE

Shyhretja lajmërohet nga Greqia, ‘rivalizon’ çikat 20 vjeçare me këtë veshje

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.
Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.
Ajo se fundmi po qëndron në vizitë në Greqi.
Nga atje ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.
Në këtë pamje, Shyretja po duket si 20 vjeçare. /ORAinfo/

300x250

Related posts

Beniada i hip biçikletës, veshja e saj provokuese çmend vlonjatet!

e-max

Shkaku, simptomat dhe si duket saktësisht trajtimi i goditjes në tru

e-max

Si të kuroni të përzierat? Këto janë këshillat e mjekut

e-max