Më në fund, Pogba flet për të ardhmen e tij

Date:

Në lidhje me të ardhmen e tij, ai foli për programin francez të futbollit, ‘Telefoot’.
Pogba, tha se dëshiron të fitojë tituj, por këtë nuk po e arrin viteve të fundit me Man United.
“Unë dua të fitoj tituj, të luaj për diçka. Këtë vit dhe vitet e fundit ne nuk kemi fituar tituj. Është e trishtueshme”, ishin fjalët e Pogbas, transmeton lajmi.net.
Sipas tij ka ende ndeshje për ‘Djajtë e Kuq’, por nuk kanë për çfarë të luftojnë.
“Sezoni nuk ka përfunduar ende, por pothuajse nuk kemi më tituj për të luajtur”, vazhdoi ai.
Disa ekipe kanë shfaqur interesim për mesfushorin, duke përfshirë Real Madridi, Juventusi dhe Paris Saint Germain.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...