GazetaMax
LAJME

Ali Ahmeti nesër organizon pritjen e fundvitit në Shkup

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti nesër do të organizojë pritje të fundvitit për aktivin partiak nga i gjithë vendi, informon PRESSonline.al

Si çdo fundvit, pritet që Ahmeti të komentojë zhvillimet politike gjatë këtij viti, të arriturat, sfidat e tejkaluara dhe ato aktuale, si dhe vizionin e veprimit dhe perspektivat e vitit që vjen.

Related posts

Thirrje dhe SMS falas për në Turqi dhe Siri për të gjithë shfrytëzuesit e Telekom

e-max

Për shkak të aksidentit mbyllet për komunikacion aksi drejt VK Novosellë

e-max

Kasami në Shipkovicë, inspekton punimet e përroit të fshatit

e-max