GazetaMax
LAJME

Bekteshi: Vitet e ardhshme do të jenë vitet e zhvillimit ekonomik

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në rrjetin social Facebook ka shkruar se Bashkimi Demokratik për Integrim në platformën politike për zgjedhjet presidenciale dhe ato parlamentare si prioritet kryesor e ka zhvillimin ekonomik. Bekteshi shkruan se vitet e ardhshme do të jenë vitet e zhvillimit ekonomik, përmirësimi i standardit të qytetarëve dhe zhvillimi i sektorit të Biznesit.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

“Vitet e ardhshme do të jenë vitet e zhvillimit ekonomik, përmirësimi i standardit të qytetarëve, si dhe zhvillimi i sektorit të biznesit që të jetë konkurues në rajon pse jo edhe në nivel evropian apo global”, ka shkruar ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

300x250

Related posts

A do të shkojë Mickoski në takimin e liderëve?

e-max

Bekteshi: Me realizimin e investimeve të mëdha në burimet e rinovueshme të energjisë rrisim kapacitetet e vendore edhe në kushte krize

e-max

Trajanov kërkon që të formohet agjencioni për luftë të krimit dhe korrupsionit si FBI

e-max