Çka do të bënin vushtrriasit nëse tradhtohen nga partnerët?

Date:

Fjala “tradhëti” është njëra ndër fjalët më të pa dëshiruara në shoqëri.
Revista Kosovarja ka realizuar Vix Popin e rradhës në Vushtrri dhe ka pyetur qytetarët nëse ata e falin tradhtinë dhe si do të vepronin nëse ndodh.
Shumica e qytetarëve ishin të një mendimi se nuk do ta falnin tradhtinë asnjëherë, të paktë ishin ata që do ta falnin.
Nëse do të ndodhte tradhëtia, atëherë zgjidhja e vetme për ta është ndarja.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...