Pa filtër dhe grim të thjeshtë, Gëzimja nuk po njihet në këtë foto

Ajo cilësohet si njëra nga femrat më bukura.
Gëzime Hamzaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në show-bizz.Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Remzie Osmani, ajo vazhdimisht ka qenë e përfolur, shkruan ORAinfo.
Gëzimja nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, por që kohën e saj ia dedikon vajzës, Emës.

Por, para se të bëhej pjesë e familjes së njohur, Gëzimja dukej shumë ndryshe. E grimuar shumë thjeshtë dhe pa përdorim të filtrave, sa ndryshe duket fytyra e Gëzimes./ORAifo/

Të fundit në përqindje