Adriana Matoshi duket edhe më e bukur pas ndarjes, ja çka iu bëri flokëve ajo

Date:

Adriana Matoshi sërish u kthye në vëmendje të publikut.
Ajo është një deputete mjaftë e zonja, dhe një aktore që pëlqehet në masët të madhe për rolet e saj, shkruan”Kosovarja”.
Adriana komentohet shpesh për slilin e veshjes, po shumë rrallë për flokët pasi i mbante gjithmonë të shkurta.
Së fundmi, ajo ka ndarë disa imazhe në Instagram, ku shihet se Adriana i ka zgjatur flokët dhe i ka lyer më një nuancë më të bardhe.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...