Edhe pak ditë për të shkund arenën e boksit, Sefer Seferi bën përgatitjet e fundit

Date:

Kanë mbetur edhe pak ditë që kampioni shqiptar Sefer Seferi të shkund arenën e boksit në Danimarkë, derisa po bën përgatitjet e fundit.

Më 5 maj të këtij viti, kampioni shqiptar Sefer Seferi pritet që të shkund arenën e boksit.

Bokseri i famshëm shqiptar pritet që të ndeshet me bokserin danez, Kem Ljungquist.

Ndeshja pritet të mbahet në Kopenhagen të Danimarkës dhe për gjithë ata tifoz dhe mbështetës të sportit por edhe të bokserit shqiptar, hyrja në këtë ndeshje do jetë gratis.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...