GazetaMax
LAJME

Ekskluzive: Ilir Memeti dhe Hekuran Asani në garë për drejtor M-NAV

Ilir Memeti dhe Hekuran Asani janë në garë për të marrë postin e Këshillit Drejtues të M-NAV. Kështu mëson KLAN MAQEDONI nga burimet e saj.

Qeveria për momentin është duke mbajtur mbledhjen ku pritet që të shkarkohet Kryetari i Këshillit Drejtues të M-NAV, Fahrudin Hamidi, i cili, siç meson KLAN MAQEDONI do të duhet të zëvendësohet nga Ilir Memeti i cili është i punësuar në Agjencinë e Fluturimeve Civile ose nga Hekuran Asani. /KlanMacedonia/

Related posts

Rrustemi lajmërohet nga Haga, tregon për takimet me ish-eprorët e UÇK-së

e-max

Osmani për vizitë të parë zyrtare në Mbretërinë e Arabisë Saudite

e-max

Qiraja e banesave më e shtrenjtë në Qendër, më e lirë në Gjorçe Petrov

e-max