Flutra Muriqi po vjen me një super bashkëpunim me Turabin

Date:

Artistja shqiptare Flutra Muriqi Kelmendi nuk do të ndalet. Ne mësojmë se po vjen me një super bashkëpunim me Turab Hajollin. Gjithashtu mësojmë se kënga është punuar nga hitbërësi Nurtel e me tekst nga Ghulo. Patjetër që ky projekt do të vijë shumë shpejt me një klip dhe do të jetë një super baladë. Pas projektit të saj të parë ” Dashni ” që u prit mjaft mirë ky do të jetë projekti i saj i dytë ku mezi po pritet edhe nga ndjekësit e saj të shumë kudo.
e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...