GazetaMax
SPORT

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid-Man City

Atletico Madrid-Man City, formacionet zyrtare.
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Atletico Madridit dhe Manchester Cityt, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Ndeshja e parë e zhvilluar në “Etihad” u mbyll me fitore minimale të anglezëve me rezultat 1:0.
Ekipi që kualifikohet sonte do të përballet me Real Madridin në gjysmëfinale.
Formacionet zyrtare:

Related posts

Salihamidzic shpjegon spekulimet rreth Harry Kane

e-max

Dita e fundit për paraqitje të “Viz Er Maratona e Shkupit 2022”

e-max

Barcelona e ka seriozisht, ja sa milionë ofron për Lewandowskin

e-max

Leave a Comment