GazetaMax
LAJME LIFESTYLE

Fotografi i njohur Enis Tollumi, pjesë e Big Brother VIP Albania 3?

Pas shumë e shumë personazheve të ndryshme të cilët u bënë pjesë e shtëpisë së BBVA shumë të tjerë pritet ti bashkohen asaj shtëpie.

Ndër të tjera, sipas disa burimeve të @thumb.mk mësohet se shtëpisë së #BBVA do ti bashkohet edhe fotografi i njohur Enis Tollumi.

Mbetet për tu parë edhe më tutje, sepse hyrja e tij aty brenda do të trazojë ujëra.

Related posts

Pagesa avans, mbështetje bazë dhe shtesë – model i ri i subvencionimit në bujqësi

e-max

Banori i Ohrit kërcënon një ambasador të huaj, arrestohet nga policia

e-max

Kovaçevski: Qytetarët duhet të jenë të qetë edhe në aspekt të sigurisë edhe atë ekonomik

e-max