GazetaMax
Lajme

Grubi: Me liderin që bën presidentë, kryeministra e kryeparlamentar

Zv/kryeministri i parë, Artan Grubi ka ndarë një fotografi me liderin e BDI-së dhe kryeministrin e ardhshëm të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferin.

Sipas Grubit, Ali Ahmeti është lideri i cili bën president, kryeministra e kryeparlamentar dhe then të gjitha barierat në Maqedoni.

“Me liderin që bën presidentë, kryeministra e kryeparlamentar dhe që theu të gjitha barierat drejtë barazisë së plotë e që asnjëherë nuk pranoi postet më të larta për veten e tij Ali Ahmetin, dhe me kryeministrin në ardhje, Talat Xhaferi” ka shkruar Grubi.

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/posts/910647403758112?ref=embed_post

Related posts

Milevski: Ambasadori rus nëse ka një gram ndërgjegje, duhet të largohet nga vendi

Gazetamax.mk

Muja viziton Atiqin: Shërbimi për çdo qytetar do të jetë angazhimi i tij i përditshëm

Gazetamax.mk

Të gjithë ata që nuk më menduan vitin e kaluar, ky vit do të jetë edhe më i keq

Gazetamax.mk