I martuar me dy fëmijë të mitur, identifikohet 38-vjeçari që u gjet i vdekur brenda në makinë

Dalin të tjera detaje në lidhje me 38-vjecarin që u gjet i vdekur brenda makinës së tij në aksin Lushnjë-Fier. Viktima është identifikuar si shtetasi Betim Kastrati.

Ai ishte i martuar, me dy femije te mitur dhe jetonte më familjen ne Durrës. Prej disa kohesh ai ishte punesuar ne portin e qytetit bregdetar.

Dyshimet më të forta janë për një vetevrasje për shkak se Kastrati ishte duke kaluar një gjëndje depresive, sipas deklaratave te para te familjareve. Ai mendohet se i ka dhënë fund jetes me një plumb pistolete teksa kishte nxjerre makinën tip Volvo në anë të një rruge në afërsi të rrethrrotullimit të Kolonjës.

Të fundit në përqindje