Juventus gjen pasuesin e Dybalas në Manchester City

Date:

Shkëmbim spektakolar: Pasuesi i Dybalas vjen nga Manchester City.
Juventus do të humbas Paulo Dybalan me parametra 0 në 30 qershor kur edhe i skadon kontrata me Biankonerët, ndërkohë që pasardhësi i tij pritet që të vijë me anë të një shkëmbimi.
Skuadra e Allegrit ka fituar vazhdueshmërinë e rezultatave pozitive dhe tashmë po mendon edhe për sezonin e ardhshëm e pikërisht për merkaton.
Riyad Mahrez po shikohet nga drejtuesit e Biankonerëve si emri ideal për të zënë vendin e argjentinasit.
Gjiganti anglez po kërkon shërbimet e Matthijs de Ligt mirëpo për të arritur një gjë të tillë Citizens duhet të ofrojnë edhe një shumë të caktuar parash.
Ish ylli i Leicester City vlerësohet diku rreth 30 milionë euro e për të bindur Biankonerët skuadra e Guardiolas është duke bërë gati edhe 43 milionë euro dhe shërbimet e algjerianit.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...