Këto katër skuadra në garë për Romagnolin

Date:

Alessio Romagnoli, duket se nuk do të jetë më pjesë e rossonerëve.
Sipas Tutto Mercato, Alessio Romagnoli i AC Milan mbetet me interes për Lazio, Juventus, Sevilla dhe Newcastle United, përcjell ORAinfo.

Kuptohet se kontrata e tij aktuale përfundon këtë verë dhe ai nuk ka arritur të shohë sy për sy me Milanin për një marrëveshje të re, megjithëse kjo mund të ndryshojë ende./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...