E lodhur dhe dërrmuar, në këtë gjendje ka përfunduar Sara

Date:

Sara Hoxha, është emër i komentuar në rrjetet sociale.
Ajo bëri bujë të madhe që kur zyrtarizoi lidhjen e dashurisë me reperin, Ledri Vulaj, shkruan ORAinfo.
E duke qenë se kjo lidhje kishte një kohë të gjatë, që të dy e bënë një hap më tutje, duke u bërë prindër të një vajze.

E tani duket se jeta e Sarës ka ndryshuar plotësisht, kjo pasi që kohën më të madhe ajo ia përkushton të voglës së saj.
Kjo padyshim që i sjellë shumë lumturi, por të njëjtën kohë e lodh shumë. E këtë fakt ajo e ka treguar përmes një foto ku shihet shumë e dërmuar në përqafim të vajzës së saj./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...