Komuna e Malishevës publikon foto nga vendi ku ndodhi aksidenti tragjik ku vdiqën dy persona

Aksidenti tragjik ku vdiqën dy persona, komuna e Malishevës publikon foto nga vendi i ngjarjes.
Komuna e Malishevës ka publikuar fotografi nga aksidenti tragjik në fshatin Drenoc ku vdiqën dy persona, shkruan Gazeta Express.
Me këtë rast kryetari i Malishevës Ekrem Kastrati u ka shprehur ngushëllime familjareve të të vdekurve në aksident.
“Në emër të Komunës së Malishevës dhe në emrin tim personal, ju shprehi ngushëllime për familjarët e juaj, që sot tragjikisht në një aksident trafiku kanë humbur jetën. Kjo është humbje për të gjithë ne, andaj ju familjarë, bëheni të fortë dhe kalojeni sa më lehtë këtë dhimbje”, thuhet mes tjerash në ngushëllimin e kryetarit Kastrati, drejtuar familjarëve.

Të fundit në përqindje