GazetaMax
SPORT

Ky lojtar kërkon transferimin te Barcelona

Mesfushori i Wolves, Ruben Neves është duke u kërkuar për një lëvizje te Barcelona zbulon The Athletic.
Gjigantët spanjollë po udhëheqin garën për nënshkrimin e portugezit përpara afatit kalimtar të verës, ndërsa bashkëkombasi i tij Joao Moutinho do të largohet nga Molineux si agjent i lirë,përcjell ORAinfo.

Wolves tashmë po bëjnë plane për të zëvendësuar të dy futbollistët , me dyshen e Sporting CP Matheus Nunes dhe Palhinha që janë identifikuar si objektiva prioritare./ORAinfo/

Related posts

Pas Gavit, Barcelonës i dalin probleme edhe me Araujon

e-max

Pas 17 vitesh martesë ndahet nga bashkëshortja legjenda e futbollit

e-max

Real Madrid në kërkim të një mesfushori, synimin e ka te ky futbollist

e-max

Leave a Comment