Man Utd merr vendim shokues për Rashfordin

Ai, duket se nuk do të jetë pjesë e Djajve të Kuq.
Manchester United, është i hapur ndaj idesë së shitjes së Marcus Rashford këtë verë pasi bëhen pyetje për formën e tij dhe kërkohen fondet për të ndihmuar një rifreskim të skuadrës në Old Trafford,përcjell ORAinfo.

Sport pretendon se një marrëveshje mund të arrihet në afatin kalimtar të verës, me Barcelonën që vazhdon të ndjekë nga afër sulmuesin anglez në Old Trafford./ORAinfo/

Të fundit në përqindje