Marcelo i ofrohet Lyonit, por paga problem për francezët

Marcelo i është ofruar Olympique Lyonit, por problemi i tyre ishte paga e lartë e brazilianit.
Marcelo është një lojtar i lirë, pasi i skadoi kontrata me Real Madridin.
Braziliani është në kërkim të një ekipi të ri, por që duket se ende nuk e ka gjetur.
Sipas raportimeve në Francë, mbrojtësi i është ofruar Lyonit.
Ekipi francez janë në kërkim të një mbrojtësi, por e përjashtuan mundësinë e transferimit të brazilianit për shkak të pagës së lartë.
Interesim për legjendën madrilene ka pasur edhe nga ligat italiane, turke dhe amerikane.
Mbetet të shihet se cili do të jetë destinacioni i të ardhmes së tij.

Të fundit në përqindje