Marina vesh me shumë shije vajzën, kaq shumë rritur ajo

Ja sa është rritur vajza e Getoar Selimit.
Reperi i famshëm nga Kosova, Getoar Selimi dhe prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, janë prindër të lumtur të një vajze.
Çifti po i gëzohen rritës së të bijes, Marget, që është dashuria e madhe e tyre, shkruan Kosovarja.
Dyshja e kanë ruajtur me fanatizëm imazhin e të bijes, por sot në festën e Pashkëve, Marina ka pozuar e lumtur me të.

Gjithsesi, as këtë herë ajo nuk ka dashur të zbuloj fytyrën e të vogles, e cila shihet e veshur me mjaftë delikatesë dhe shije

Të fundit në përqindje