GazetaMax
Lifestyle

Arjola ka dalë sonte, e veshur me ‘miniq’ ajo ka ‘shashtrisë’ meshkujt!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.
Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.
Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.
Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.
Ajo sonte ka publikuar një foto ku tregon qe ka dalë sonte.
E veshur me ‘miniq’, Arjola ka ‘shashtrisë’ meshkujt me këtë pamje.
Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Arjola po duket si vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/

Related posts

Beatrix e DJ Geek po e shijojn suksesin e madh me “Më shumë se ti”

e-max

12 ushqime që do të rigjenerojnë kockat dhe përmirësojnë kujtesën tuaj

e-max

Si ta ndaloni dhimbjen e dhëmbit në pak sekonda

e-max

Leave a Comment