GazetaMax
Sport

Milot Rashica starton për Norwichin

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Brighton dhe Norwich, e vlefshme për xhiron e 31-të në Premierligë.
Brighton gjendet në vendin e 13-të me 33 pikë, pa ndonjë objektiv, shkruan Gazeta Express.
Në anën tjetër, Norwich është në pozitën e fundit me 17 pikë.
Për “kanarinat” nga minuta e parë do të startojë ylli kosovar, Milot Rashica.
Formacionet zyrtare:

Related posts

‘Gazzetta’: Chelsea pas Rafael Leao

e-max

Opsionet e Milanit për forcimin e ekipit në afatin e verës

e-max

Kosova-Burkina Faso, FFK-ja e zbulon orën dhe pikat e shitjes

e-max

Leave a Comment