GazetaMax
Lajme

Mos dilni pa çadër, nga nesër ndryshon moti

Rikthehet shiu, parashikimi i motit për këtë të mërkurë dhe të enjte.
Mbetet ngrohtë edhe të mërkurën, kryesisht me vranësira.
Nga dita e enjte priten të reshura shiu.
Në fundjavë rënie e temperaturave, në vise kodrinoro-malore mundësi edhe për reshje të përziera shiu dhe bore.

Related posts

Gjykata Kushtetuese refuzoi të ndërmarrë iniciativë për kodin etik të diplomatëve

Gazetamax.mk

Zyrtarisht – Arben Taravari i pari i ASH-së

Gazetamax.mk

Debat “Aftësitë e të rinjve dhe nevojat e tregut: Cilat aftësi janë të nevojshme”

Gazetamax.mk