GazetaMax
Lajme

Në Shkup plagoset një shtetas i Maltës, katër persona e kanë sulmuar dhe i kanë marrë paratë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pak para mesnatës, një shtetas i Maltës është therrur me mjet të mprehtë dhe më pas është grabitur, përcjell TV21. Shtetasi i Maltës është sulmuar nga ana e katër personave në Banjën e Katllanovës në Shkup.

“Me datë 06.05.2022, në ora 23:15 në SPB Shkup, M.K.(31) nga Malta, me banim në Shkup, ka raportuar se rreth orës 22:30 në afërsi të Banjës së Katllanovës, katër persona e kanë sulmuar me mjet të mprehtë, e kanë plagosur dhe i kanë marrë para”, njoftojnë nga MPB.

Related posts

Kovaçevski: Bashkimi Europian është koncepti i vetëm dhe alternativa e vetme

e-max

Panel diskutim për veton bullgare/ Negociatat me BE nuk duhet të bëhen bazë për shkatërrimin e shtetëformësisë

e-max

22 vite nga krismat e pranverës së dinjitetit/ Ahmeti nga Sellca: U bëmë bashkë për të reflektuar mbi çiltërsinë e kauzës sonë kombëtare

e-max

Leave a Comment