Nga sulmet ruse shkatërrohet dhe stadiumi i skuadrës Desna Chernihiv

Date:

Stadiumi i ekipit ukrainas Desna Chernihiv është shkatërruar pas sulmeve ajrore nga Rusia.

Stadiumi i skuadrës Desna Chernihiv është shkatërruar plotësisht.

Lajmi është konfirmuar nga klubi ukrainas në rrjetet sociale.

“Për herë të tretë nga sulmet ajrore është shkatërruar stadiumi ynë. Por ne do të jemi në gjendje t’i rindërtojmë të gjitha këto”, thuhet në njoftimin e klubit.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Afrim Gashi: Rritja e shumicës ishte një fiasko e vërtetë

Procesi i rritjes së shumicës, ishte një fiasko e...

Njihuni me Krenarin e super projektit ” Mrena nates”

Ai është artisti i familjes e megjithëse që i...

Shpenzim Beadini: Aktivitetet e fshehta ekonomike përbëjnë një fakt në jetën tonë të përditshme

Vlerësimin për aktivitetet e ekonomisë së fshehtë i konsideroj...