Roma po e shet super-lojtarin

Justin Kluivert nuk do të jetë në gjendje të shpëtojë karrierën e tij në Romë sezonin e ardhshëm.
Sipas La Gazzetta dello Sport, anësori holandez nuk ka të ardhme në klub dhe ata janë të gatshëm ta shesin atë në baza të përhershme, percjell ORAinfo.
Kluivert është i huazuar te Nice dhe skusdra franceze mund ta nënshkruajë atë plotësisht për rreth 35 milionë euro. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje