GazetaMax
Sport

Roma po e shet super-lojtarin

Justin Kluivert nuk do të jetë në gjendje të shpëtojë karrierën e tij në Romë sezonin e ardhshëm.
Sipas La Gazzetta dello Sport, anësori holandez nuk ka të ardhme në klub dhe ata janë të gatshëm ta shesin atë në baza të përhershme, percjell ORAinfo.
Kluivert është i huazuar te Nice dhe skusdra franceze mund ta nënshkruajë atë plotësisht për rreth 35 milionë euro. /ORAinfo/

Related posts

Reagimi i lojtarëve të Plzen, kur kuptojnë se në grup kanë Barcelonën, Bayernin e Interin (VIDEO)

e-max

Lukaku te Milan? Vjen lajmi i papritur

e-max

Agim Ademi rizgjedhet kryetar i FFK-së edhe për katër vite!

e-max

Leave a Comment