Shkup, rrihen dy kontrollorë të autobusëve

Date:

Në Maxhari të Shkupit, gjatë ditës së djeshme një person ka sulmuar fizikisht dy kontrollorë të autobusëve të NQP-së.

“Më datë 06.03.2023 në ora 14:30 në SPB-Shkup, B.S.(55) nga Shkupi ka raportuar se në lagjen Maxhari, në një autobus të NQP-së, derisa bashkë me kolegun S.F.(59) nga Shkupi ishin duke kryer punë si kontrollorë, janë sulmuar fizikisht nga një person. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Ringjallja e VMRO-së dhe bashkimi i dy “kryeneqëve”!

Nga Destan JONUZI Ali Ahmeti ende mbanë primatin e të...

Artis Kastrati shqiptari mjaft i respektuar në Festivalin e Cannës mes yjeve

Zemra na bëhet mal kur shohim se si personazhë...

Një Kolanë veprash më shumë se shkencë

Tetë vëllimet e profesor Ismail Ahmedit tashmë kanë zënë vend në...

Ju prezantojmë Celi Uka, një yll në ngjitje i muzikës

Ai jeton dhe vepron në Zvicër, por mësojmë se...