GazetaMax
Lajme

Sot, Ali Ahmeti viziton degën e BDI në Çair, promovohen projekte programore

Sot kryetari i BDI Ali Ahmeti pritet që të merr pjesë në Evenimentin promovues të projekteve të Sekretariateve pranë Degës së BDI në Çair, kështu njoftojnë nga BDI.

Njoftim nga BDI:

Të nderuar,

Ju njoftojmë se sot (e hënë, 13.11.2023) me fillim në ora 17:30 tek Double Tree by Hilton, Kryetari Ali Ahmeti do të marrë pjesë në Evenimentin promovues të projekteve të Sekretariateve pranë Degës së BDI në Çair.

Ftojmë ekipin tuaj të ndjek ngjarjen.

Related posts

Sëmundjet e rralla, pacientët: Vonon terapia

e-max

Marrëveshjet e pazbatuara Kosovë-Serbi ndër vite

e-max

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

e-max