GazetaMax
Ballina

Sot në Shkup, Ali Ahmeti organizon pritjen e fundvitit

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot do të organizojë pritje të fundvitit për aktivin partiak nga i gjithë vendi.

Si çdo fundvit, pritet që Ahmeti të komentojë zhvillimet politike gjatë këtij viti, të arriturat, sfidat e tejkaluara dhe ato aktuale, si dhe vizionin e veprimit dhe perspektivat e vitit që vjen.

Related posts

Kreu i Sarajit, Bexheti priti në takim kryetarin e Hanit të Elezit, Mehmet Ballazhi

Gazetamax.mk

Regjistrimi i qytetarëve në Regjistrin e librave amzë/ Drejtori Sulejmani: Shqyrtojmë të gjitha kërkesat, zgjodhëm problemin shumëvjeçar

Gazetamax.mk

Memorandumet sekrete të FBI-së zbulojnë të vërtetën për Titon – zbulohet më në fund kush e drejtoi Jugosllavinë

Gazetamax.mk