Tottenham nuk heq dorë nga lojtari që po e kërkon Barcelona

Tottenhami, është rikthyer në garë për të nënshkruar me superyllin e Chelseat, Antonio Rudiger zbulon Football Insider.
Qendërmbrojtësi, 28 vjeç, ka qenë objektivi kryesor i Spurs që daton verën e kaluar dhe ata u përpoqën shumë për të rënë dakord për një marrëveshje me të përsëri në janar, përcjell ORAinfo.

Një burim i Tottenham ka thënë për Football Insider se klubi ka vazhduar ndjekjen e tyre, por ka mbetur shumë prapa elitës kontinentale duke përfshirë Barcelonën./ORAinfo/

Të fundit në përqindje